Kontakt Palác Archa

Lokalita

Poloha a dopravní dostupnost

Díky skvělé lokalitě jsou kanceláře i obchodní prostory nepřehlédnutelné a zároveň perfektně dopravně dostupné. Pohodlné je napojení na dálnice D1 a D8, navíc budovy disponují podzemním parkovištěm se 124 parkovacími místy.

Přímo u komplexu se nachází tramvajová zastávka linek 3, 8, 24 a 26, stanice metra Florenc tras B a C je odsud jen pár kroků. Lokalita je velmi dobře situovaná i z hlediska meziměstské dopravy — v blízkosti se nachází Masarykovo nádraží i centrální autobusové nádraží Na Florenci.

Obchodní partneři ze vzdálenějších destinací jistě ocení blízkost kvalitních hotelů — například hotely Hilton, Renaissance, Mariott, případně doslova sousedící hotel Axa. V blízkém i vzdálenějším okolí se pak nachází nespočet restauračních zařízení. Také volnočasové aktivity jsou na dosah ruky. Je možné si zaplavat ve dvou krytých bazénech, které se nachází přímo v ulici Na Poříčí (Axa a YMCA), zahrát si bowling, navštívit fitness a relaxační centrum (hotel Renaissance a YMCA), případně si zahrát tenis na Štvanici.

Snadná dostupnost kvalitních nákupních center je díky lokalizaci v centru Prahy samozřejmostí. Vyjmenujme alespoň obchodní pasáž Millenium Plaza nebo multifunkční prostor Palladium, Slovanský dům i nákupní možnosti v ulici Na Příkopech a Na Poříčí.

Zvětšit mapu